Scroll to top
© 2020 BERAT METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Hakkımızda


BERAT METAL OLARAK TÜM TÜRKİYE'YE HİZMET VERMEKTEYİZ!

Yetkili metal ve döküm firması

Berat Metal ve Döküm

Hakkımızda

Berat Metal olarak Bursa da Zamak 5 ve Zamak 3 hizmetlerine kesintisiz olarak 2000 yılından bu yana kaliteden ödün vermeden piyasa dinamiklerine müşteri memnuniyeti çerçevesinde tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Metal ve döküm sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Toplumun Sorumlu Bir Üyesi Olarak, Toplumun Çıkarları Doğrultusunda Çalışan, İnsanlığa, Çevreye Ve Evrensel Değerlere Olan Sorumluluklarını Yerine Getiren, Bir Şirket Olarak Anılmak.

Misyonumuz

İnsanların Her Biri Bizim İçin Ayrı Ayrı Değerlidir. Müşterilerimize Çalışanlarımıza, Ve Ortaklarımıza, Davranışlarımızda; Alçakgönüllülük, Karşılıklı Saygı, İtibar Ve Dürüstlük Temel İlkemizdir.

berat-metal-bursa-metal-ve-dokum-hakkimizda
/Services

Hizmet Anlayışımız

İLKELERİMİZ

Gelişme

Gelişme

Zamak 5 ve Zamak 3 alanında Ar-Ge çalışmalarımız ve laboratuvar yatırımlarımız ile ürün kalitesini sürekli en üst seviyede tutarak, gerek eğitim gerek donanımsal daima kendimizi yeniliyoruz.

Eğitim

Eğitim

Berat Metal olarak sektörümüzdeki yenilikleri uluslar arası alanda takip ediyor, departman sorumlularımıza sürekli bu eğitimlerde sertifikasyon sahibi olması için olanaklar tanıyoruz.

Lojistik

Lojistik

Müşterilerimizin taleplerine uygun paketleme, ambalaj ve sevkıyat organizasyonu yapıp, sipariş onayından - sevkıyatına kadar olan tüm süreçleri müşterilerimize bildiriyoruz.